AHA Srí Lanka marec 2019 - chystáme sa

5. 1. 2019

Milí naši, 

želáme vám v tomto roku z celého srdca to, čo si sami želáte.

Nastal čas, ideme kúpiť letenky! Je nás konečne dosť, nádherné miesta na objavovanie krás prírody, krajiny a ľudí, ako aj na relax a nájdenie nových síl sú rezervované, začíname sa tešiť. 

Čo treba teraz urobiť:

1. Úhradu 1100 € na účet IBAN SK4709000000000011002255

2. Vyplniť doplňujúce údaje tu

Zálohu tvorí 650 € je záloha na letenku a 350 € záloha na ubytovanie. 

LET: Poletíme z Viedne, alebo z Budapešti, s jedným prestupom. Momentálne sú k dispozícii letenky za 611 €. Na letisko môžeme, kto bude chcieť, ísť spolu. Do Viedne sa oplatí autobusom - je tam priama linka, do Budapešti si zvykneme objednať spoločný mikrobus, lebo tu je veľa prestupovania. 

Doplňujúce údaje, ktoré potrebujeme ku kúpe letenky: číslo pasu (aj tí, ktorí už ste s nami niekde boli, kvôli aktualizácii), telefónne číslo (najmä tí, ktorí v predbežnej prihláške nezadali, alebo prihlášku nevypĺňali), dátum narodenia a informáciu, či chcete, aby sme vám s letenkou kúpili aj poistku.

Poistenie odporúčame, volá sa Istota (tu je popis) a pokrýva zdravie, batožinu a storno letenky. Kupuje sa vo chvíli kúpy letenky (potom sa už nedá v tejto poisťovni kúpiť storno letenky). Vlani sme platili okolo 30€ za osobu a celý pobyt, teraz to bude podobné.

Samozrejme, môžete si kúpiť letenky sami a stretneme sa na mieste.

Všetky základné informácie sa nachádzajú tu na webe: 

https://www.ahavikend.sk/aha-sri-lanka/

Zároveň vás chceme poprosiť, ak poznáte nejakých fajn ľudí, ktorí by mohli mať úžitok a radosť z takéhoto výletu, dajte im vedieť. Vezmite partnerov (tento raz idú aj chlapi), kamarátov, deti (nad 16 rokov). Nie preto, že by mal ísť niekto s vami. Na tejto dovolenke nie je nikto sám a niekedy človek potrebuje vypadnúť a mať čas iba pre seba. Iba preto, že ešte máme voľné miesta a bolo by fajn ich využiť, keď už sme ich pripravili. 

Odteraz vám začneme postupne posielať inšpirácie o Srí Lanke a dobré rady, ako sa pripraviť, čo si zbaliť (a hlavne, čo nechať doma). Počas našich ciest sme načerpali skúsenosti a urobíme všetko pre to, aby ste tu mohli užívať krajinu a seba samých.

Tešíme sa na vás!