Nekonečné pláže

Vychádzky

Kúpanie 

Výlet loďou

Výlet po ostrove

AHA MAURÍCIUS

29. 11. az 12. 12. 2024

Je to vcelku jednoduché ... 

... prechádzaj sa v bielom piesku, okúp sa v teplom mori, vylihuj v borovicovom lese, zjedz niečo dobré, spokojne sa vyspi, opakuj 13x. 

Dopraj si tento výlet, vrátiš sa s pohodou v duši a novými silami. 

Aký je plán?

Tam: 29. 11. 2024, odlet z Viedne, alebo z Budapešti, 

Nazad: 12. 12. 2024 

KOĽKO NÁS BUDE?

Berieme desať účastníčok a účastníkov, takže spolu nás bude dvanásť.  

KOĽKO TO BUDE STÁŤ?   1250 €

Z toho 

1. Úhrada nákladov

  • transfer z letiska na Mauríciu do hotela,
  • ubytovanie v hoteli,
  • dva výlety (z toho jeden po mori)
  • transfer na letisko. 

Spolu 1100 €, 

uhraďte čím skôr na súkromný účet: 

SK93 0900 0000 0001 7884 2758, variabilný symbol 1124 

Prípadne v dvoch častiach. Zálohu 500 € prosíme čím skôr, ideme posielať zálohu na hotel. 

2. Úhrada za organizáciu výletu a terapeutický program počas výletu. 

150 €, uhraďte na firemný účet: 

SK98 0900 0000 0001 7489 0306 , variabilný symbol 1124 

Kto potrebuje, môže dostať na túto časť faktúru - stačí poslať firemné údaje. 

Letenky 

si kúpime individuálne (kto potrebuje, tomu pomôžeme), vzor letenky sem včas dáme.  

Ďalšie náklady (individuálne): 

Strava, vreckové, suveníry, prípadné individuálne výlety. 

Hodinu prechádzky po pláži sa nachádza obchod s európskymi potravinami. Ceny bežných tovarov na Mauríciu sa veľmi nelíšia od našich, ovocie je drahšie. Jedlo v reštaurácii stojí cca 20€, no na pláži ponúkajú "street food", chutné porcie do 10€.  

Uvidíš krásy inej krajiny, oddýchneš si, ochutnáš skvelé jedlo, naučíš sa dýchať pokoj a pohodu, omladíš si telo, posilníš dušu. 

Čo nám píšu naši hostitelia: 

Táto vila s rozlohou 350 m2 je exkluzívne navrhnutá v modernej architektúre a nachádza sa v pokojnej a elegantnej oblasti Mont Choisy pre zaslúženú a relaxačnú dovolenku. Na prízemí sa nachádza priestranná obývacia izba/jedáleň (50 m2), jedna spálňa s vlastnou kúpeľňou (18 m2), toaleta/sprchovací kút pre hostí, plne vybavená kuchyňa v otvorenom priestore spojená s kuchynským kútom, ktorý sa otvára na terasu. Vila je starostlivo zdobená falošným stropom, maľbami, umeleckými dielami a stenami. Obrovský drevený jedálenský stôl a bar s chladničkou na víno vás pozýva na nezabudnuteľné chvíle stolovania. Dvojpodlažná obývacia izba, zdobená obrovským lustrom a veľkými arkierovými oknami, optimalizuje prirodzený jas a prúdenie vzduchu. Prvé poschodie pozostáva z obývacej izby a štyroch spální s vlastnou kúpeľňou, každá s rozlohou 20 m2, ktoré obklopujú priestor s dvojitou výškou, z ktorého sa naskytá výhľad na celý obývací priestor/jedáleň. Veľký balkón s rozlohou 28 m2 poskytuje nádherný výhľad na bazén a záhradu. Výnimočné vonkajšie prostredie pre vonkajšie bývanie zahŕňa obrovskú verandu s rozlohou 30 m2 zariadenú jedálenským stolom, konferenčným stolíkom a grilovacím kútikom, všetko s výhľadom na sviežu záhradu s palmami a veľkým bazénom.

Srdečne vás privíta v typickom maurícijskom štýle náš oddaný personál, ktorý nazbieral viac ako 10-ročné skúsenosti s hosťovaním hostí po celom svete. Začali sme s vilou Sundara pred 10 rokmi a v priebehu rokov sme nazbierali skúsenosti a neustále zlepšovali naše služby a vybavenie pre našich cenných hostí. Náš úspech nás priviedol k akvizícii Sun Villa Apartments v roku 2012 a teraz s požehnaním našich hostí sme tento nový projekt zrealizovali s rovnakým úsilím slúžiť jedinečným a personalizovaným spôsobom poskytujúcim našim hosťom maximálnu spokojnosť a hodnotu za peniaze. Náš personál vám bude slúžiť s vášňou a starostlivo načúvať vašim požiadavkám. 

Môžeme pre vás zariadiť výlety, prenájom áut/skútrov, nákup potravín, varenie a donášku jedla, masáže na mieste, poskytnúť informácie pre lekársku pomoc a hlavne poskytnúť cenné rady. o tom, kde a čo robiť bez toho, aby ste míňali príliš veľa peňazí. Stačí podať žiadosť a my to zrealizujeme. Objavte skutočný Maurícius prostredníctvom našich miestnych ľudí. Takže sa pripravte, že prídete ako hosť a odídete ako priateľ.

Nachádzame sa na severozápadnom pobreží Maurícia. Toto miesto má najlepšiu klímu počas roka. Sme do 5 minút chôdze od dvoch krásnych pláží na Mauríciu. Oddýchnite si na bielych piesočnatých plážach Trou aux biches a Mont Choisy s bezpečnou lagúnou a krištáľovo čistou teplou vodou, ktorá je vynikajúca na vodné športy a šnorchlovanie. Oblasť je veľmi známa svojimi potápačskými aktivitami a potápačské centrá sú do 100 metrov od vily. Autobusová zastávka, taxi služba, požičovňa áut / skútrov, reštaurácie a obchod sú veľmi blízko. Rušné turistické mesto Grand Baie, ktoré je známe bezcolnými obchodmi, reštauráciami/barmi, nočnými klubmi, veľkým rybolovom, výletnými plavbami a výletmi na katamaráne, je vzdialené len päť minút jazdy. Záhrada Pamplemousses, Sugar Adventure a Chateaux de Labourdonnais sú vzdialené len 15 minút jazdy autom. Krásne pláže na severnom pobreží sú tiež ľahko dostupné autobusom alebo autom: Pláž La Cuvette je vzdialená 5 minút jazdy, pláž Pereybere 15 minút jazdy, pláž Bains Beouf 20 minút jazdy a pláž Cap Malheureux 30 minút jazdy. Hlavné mesto Port Louis s unikátnym trhoviskom je vzdialené 30 minút jazdy. Cesta z letiska do vily trvá 1 hodinu jazdy.

Nie sme cestovná kancelária. Sme dve terapeutky, ktoré rady cestujú a rady so sebou vezmú pár starých aj nových priateľov. Vyhľadávame krásne miesta za dobrú cenu, dávame si záležať na plánovaní a počas pobytu ponúkame (podľa záujmu) spoločný program formou relaxácií, cvičení a rozhovorov. 

No ak chcete ísť s nami, počítame s tým, že nebudete mať servis ako turisti, pre ktorých niekto všetko vybaví a zariadi. Budete skôr členmi partie cestovateľov, ktorí sa spoločne pričinia o úspešnú cestu a dobrú pohodu - objavujú krásy tohto sveta, aj krásy v sebe samých, dobre sa bavia, prejavujú si rešpekt a ohľaduplnosť, navzájom si pomáhajú a sú k sebe láskaví.

Samozrejme, je úplne OK, ak niekto práve potrebuje cestovať tak, aby mal VIP zaobchádzanie. V tom prípade odporúčame nejakú dobrú cestovnú kanceláriu. 

Tešíme sa na vás!

Vierka Belovičová a Irena Ritomská

Ozvláštniš svoj pohľad na život. 

Praktické informácie

ešte doplníme

Doklady (pasy, víza)

Poistenie: Je vhodné uzatvoriť cestovné poistenie (možno bude v ponuke pri kúpe letenky).

Registrácia na ministerstve zahraničných vecí pre mimoriadne prípady - odporúča sa, ale urobte si individuálne (ak idete dvojica, stačí za jedného).  

Mena:  

Jazyk:   

Základné frázy:  

Počasie: 

Elektrina a zástrčky:  

Časové pásmo: (GMT+4), čiže o 3 hodiny viac, ako u nás. 

Čo si vziať so sebou: 

Doprava:  Taxíky tam majú rozumné ceny, aj autobusy.    

Jazdí sa: vľavo. (Mimochodom, TU a TU JE presný prehľad, ktoré krajiny sveta jazdia na ktorej strane a prečo.)  

Kultúra, bezpečnosť:  

Sprepitné: Ľudia v službách sú tu slabo platení a sprepitné je dôležitou súčasťou ich príjmu, preto sa odporúča nechávať 10 - 15% k účtu za služby, napr. upratovačkám v hoteli, vrátnikom, zamestnancom spa (napr. masér), čašníkom, sprievodcom, taxikárom. Sprepitné sa má nechať v hotovosti, aj v prípade, že za účet platíme kartou. 

Poznámka k programu:

  • Samozrejme, všetko je nepovinné. Aby sme však mali pokoj na duši a nebáli sa o vás, oceníme, ak nám poviete, že si idete urobiť individuálny program.
  • Počas celej dovolenky ponúkame raz denne malé, ale užitočné fyzické cvičenie a raz denne skupinový rozhovor s meditáciou. Ako terapeutky s mnohoročnou skúsenosťou sa nazdávame, že to, čo ponúkame, sú overené a praktické postupy na prácu s myšlienkami, emóciami a vzťahmi, ktoré môžete rovno na mieste uplatniť. Je to pridaná hodnota, ktorú na bežnej dovolenke nedostanete. V praxi to znamená, že sa môžete z krátkej dovolenky vrátiť naozaj hĺbkovo oddýchnutí a vnútorne slobodnejší. 

Zaujímavosti

Ešte doplníme

Odporúča desať z desiatich spokojných účastníkov :)

Ak sa chcete cítiť uvoľnene, prijímaní a v priateľskom ovzduší, ak si chcete oddýchnuť, veľa vidieť a naučiť sa, ak chcete stretnúť fajn ľudí, choďte na Aha víkend, alebo Aha dovolenku, kedykoľvek len môžete. Jana

S vami som vždy pripravená ísť. Bola som nadšená na Cypre. Dakujem vam pekne ze sa o nas takto starate. ❤💋

Za fotografie ďakujeme: 

https://www.getyourguide.com/cs-cz/bukurest-l111/z-bukuresti-vylet-do-transylvanie-t151028?date_from=2024-04-20&_pc=1,12
Image by frimufilms on Freepik
Image by wirestock on Freepik
Image by photoangel on Freepik
https://www.getyourguide.com/cs-cz/bukurest-l111/bukurest-prohlidka-mesta-s-pruvodcem-t410553?ranking_uuid=8d1962df-a283-4b47-a5d0-691263ba0518&_pc=1,12&date_from=2024-04-18
Image by frimufilms on Freepik