• Spoznávanie prírodných krás Srí Lanky
 • Miestny sprievodca
 • Sebapoznávací program s dôrazom na vedomú prítomnosť
 • Pohoda na pláži
 • Procedúry v ajurvédskom centre.

 • Najkrajšia cesta vlakom na svete
 • Safari
 • Levia hora - pevnosť v oblakoch Sigiryia 
 • Čajové plantáže vysoko v horách 
 • Ajurvédske procedúry
 • a ďalšie tajomstvá tohto magického ostrova. 

Potrebuješ sa niečo spýtať? Volaj

Vierka +421 907 784 549

Irenka +421 903 236 230 

alebo nám napíš rovno sem:

AHA Srí Lanka

27. februára - 12. marca 2018

Po dvoch skvelých výpravách na Bali roku 2017 sa prvý raz vyberáme na Srí Lanku. Dlho sme o nej uvažovali a teraz nás "postrčila" sopka Agung, ktorá na Bali hrozí erupciou a preto meníme svoje plány na jar 2018 a stáčame kormidlo smer Srí Lanka. Naša výprava bude mať však charakter prieskumný - ani jeden z lektorov tam, na rozdiel od Bali, nikdy nebol. 

Samozrejme, čo najviac toho dovtedy naštudujeme a zistíme, potom vyberieme 3- 4 krásne destinácie a výhodné, ale pekné ubytovanie. Nebudeme však takí predvídaví a zorientovaní, ako keby sme tam predtým boli. Preto budete potrebovať o 10 deko viac tolerancie a trpezlivosti.

Cena bude 880 €. V cene je ubytovanie s raňajkami, transfery po ostrove, výlety so sprievodcom a časť nákladov na prítomnosť lektorov. 

Letenka v tejto chvíli stojí 600 €, s Emirates, z Viedne. Prosíme, rešpektujte, že cena sa môže ku dňu kúpy leteniek ešte zmeniť. Ak sa tak stane, prihlásených požiadame o súhlas, kým im letenku kúpime. 
Ďalej budete ešte potrebovať hotovosť na poistku, cestu na letisko, vstupy do pamiatok, obedy a večere a vreckové, prípadné náklady na individuálne výlety a miestne služby (masáže, individuálne výlety a pod.)

 • Lety trvajú 5+5 hodín, s 3-hodinovým prestupom v Dubaji. Emirates obsadzuje popredné priečky v hodnotení cestujúcich a na dlhé lety je pohodlie, ktoré poskytujú, neoceniteľné.  
 • Ak sa dohodneme, môžeme si na cestu na letisko objednať spoločný van.

Pre koho je výprava určená:

Pre teba, ak túžiš spoznávať novú krajinu a pri tom skúmať svoje vlastné obsahy, to, čo si, aj to, čo nie si. Ak máš ochotu vyjsť s ostatnými, otvorene komunikovať a dohodnúť sa, zniesť drobné nepohodlie, ak máš v sebe zvedavosť a ochotu prijať nové a nepoznané v ľuďoch a v krajine, aj v sebe. Nebude to zvlášť fyzicky náročné, aktivity sú bezpečné a ubytovanie vyberáme útulné. Nepotrebuješ doterajšie skúsenosti, zvláštnu fyzickú kondíciu a nezáleží ani na veku. Angličtina nie je nutná, s prekladmi si vždy pomôžeme. 

Pre koho to nie je:

Pre toho, kto uprednostňuje pohodlie a predvídateľnosť hotelov s all-inclusive službami, kto teraz nemá záujem či silu spolupracovať s ostatnými a pracovať na sebe denne troškou cvičenia, meditácie a rozhovorov, uvedomovať si a všímať si s láskou seba samého a spoznávať sa (samozrejme, nič nie je povinné každý deň, ak sa niekomu práve nechce).

My sa snažíme maximálne cestu pripraviť, bývanie je pohodlné, aktivity bezpečné a je dostatok času na oddych, ale je to cestovateľský a zážitkový, nie čisto wellnesový projekt (hoci na masáž sme išli :). 

Čo budeme robiť:

kochať sa v hojivej prírode ostrova s jeho magickými čajovými plantážami, hojnosťou prírodných liečiv, vľúdnych ľudí a obdivuhodných pamiatok, oddychovať, čudovať sa a pestovať si schopnosť prebývať vo vedomej pozornosti. 

Tí, čo ste boli na Bali, vyzerá to tak, že tu bude v našej cenovej kategórii ubytovanie menej parádne, ale stále čisté a pohodlné. Aj teraz budeme, nakoľko sa bude dať, vyberať pokojné a skôr súkromnie poskytujúce obydlia. Srí Lanka je jeden z cestovateľských rajov, kam chodí veľa návštevníkov, ale podľa tých, čo tam boli, je k tomu dôvod - atmosféra prírody, pokoja, krásy, života, zdravia a vcelku fungujúca organizácia krajiny dovoľujú človeku s dôverou objavovať nové a nepoznané črty v sebe aj okolo seba.

Na tomto pobyte sa postaráš o toho najdôležitejšieho človeka vo svojom živote. To prospeje všetkým ostatným.

Chceme skúmať, omladiť, hojiť a rozveseliť svoje duše i svoje telá. Pridaj sa k nám! 

Zmluvný vzťah s nami funguje takto: 

Nie sme cestovná kancelária, sme lektori - nadšenci, ktorí chcú viesť sebapoznávacie a meditačné programy na krásnych miestach. Výpravu zorganizujeme, naplánujeme itinerár, poskytneme vám k nej veľa užitočných rád a informácií, budeme tam s vami a povedieme program. Za to vám vyfaktúrujeme odmenu (ktorá pre tento raz, keďže ide o prieskumnú výpravu, zahŕňa len náklady na náš let a ubytovanie, nie našu prácu a ďalšie náklady). Ostatné si vybavíte a uhradíte sami, alebo to vybavíme a uhradíme vo vašom mene - letenky, poistky, ubytovanie a ďalšie služby, na ktorých sa vopred dohodneme. Program tvoríme pre vás a pre seba, takže aj vy môžete prispievať návrhmi a nápadmi a vzájomnou pomocou. 

Taký je náš koncept, vďaka ktorému sa vojdeme do sumy oveľa nižšej ako cestovky a získame oveľa viac. Ak vám vyhovuje, poďte s nami do toho!