AHA tím

Máte záujem prihlásiť sa do individuálnej terapie alebo prísť na niektorý z našich programov? Kontaktujte nás, radi odpovieme na vaše otázky.

Viera Belovičová

Šaľa a Zaježová

+421 907 784 549

v.belovicova@centrum.sk 

www.zivotnaozaj.sk


Poskytuje konzultácie, koučing a kurzy v bdelej prítomnosti (mindfulness). Lektorka AHA víkendov a dovoleniek je aj vášnivou cestovateľkou, tvorkyňou permakultúrnych záhrad a autorkou množstva liečivých prípravkov z byliniek, ktoré rastú v okolí jej chalupy v Zaježovej. Pracuje aj ako odborníčka na životné prostredie. V tíme dbá na vedomú prítomnosť, je častou hostiteľkou našich prípravných porád, publikuje články na svojom blogu a organizuje. So svojou rodinou žije v Šali.

Martina Strnádová

Bratislava, Třinec

+421 903 254 005 

 martinastrnadova77@gmail.comwww.terapiapozornostou.sk


Akreditovaná terapeutka a certifikovaná koučka. Venuje sa individuálnej terapii, vedie workshopy, prednášky a semináre na tému emocionálnej inteligencie a bdelej pozornosti.Lektorka Aha víkendov a pravidelných podporujúcich online stretnutí pre klientov. Pracuje ako školiteľka a terapeutka pre občianske združenie Amazonky ( ženy po rakovine prsníka).Aktuálne študuje psychológiu pod Akadémia Polónia v Čenstochovej. Do tímu prináša dynamiku, organizuje, stará sa o komunikáciu s klientami a propagáciu. Jej koníčkami sú permakultúra, klasická gitara, turistika, liečivé bylinky, masáže. So svojimi drahými žije v česko-slovenskej rodine v Bratislave a v Třinci na Morave.

Irena Ritomská

Bratislava

+421 903 236 230

 irena.ritomska@gmail.com

www.mojaterapeutka.sk 


Pracuje ako terapeutka Cesty, lektorka AHA víkendov a dovoleniek a tiež ako certifikovaná lektorka kurzov pre manažérov a obchodníkov v Dale Carnegie. Externe vyučuje na dvoch fakultách študentov psychológie. Jej vášňou je jej rodina, štúdium psychológie a aromaterapie. Vyštudovala Vysokú školu ekonomickú. Do tímu prináša lektorské zručnosti, zachytávanie know-how a tvorbu webu a textov. S manželom Lojzom a psom Bennym a ďalšou rodinou žije v Bratislave.

Tibor Oros

Bratislava, Košice, Brno 

 +421 918 224 336 

tibor.oros.sk@gmail.com 

www.terapiapritomnostou.sk 


Venuje sa individuálnym terapiám v súkromnej praxi (aj ako člen tímu na klinike celostnej medicíny Medante v Bratislave), práci na sebe a vedeniu AHA víkendov. Psychológia a špeciálna pedagogika, ktorým sa venoval (i v štúdiu na Masarykovej univerzite v Brne), dopĺňajú jeho veľký záujem o rôzne psychoterapeutické prístupy. K jeho koníčkom patrí horská turistika, skialpinizmus, jóga dýchacie a meditačné techniky. V tíme sa stará o súlad, vnímanie radosti a organizovanie. So svojou rodinou žije na myjavských kopaniciach.