AHA Vietnam 2020

2 týždne na prelome októbra a novembra

náklady zatiaľ nevieme určiť

 • Chceš si skutočne oddýchnuť, tak, ako ešte nikdy?
 • Chceš načerpať sily, a pritom netušíš, že ich zdroj pramení priamo v tebe? 
 • Chceš nájsť pohodu a pokoj v sebe samom?
 • Chceš sa naučiť riešiť konflikty a reagovať na nečakané situácie inak, ako doteraz?
 • Stojíš o dva týždne s fajn ľuďmi?
 • Chceš so skúsenými cestovateľmi objaviť krásy exotickej krajiny?
 • Úchvatná príroda Vietnamu
 • Atmosféra historických pamiatok
 • Nádherné pláže
 • Miestny sprievodca.
 • Sebapoznávací program s dôrazom na vedomú prítomnosť.
 • Kontakt s miestnymi ľuďmi, ich životom a múdrosťou.
 • Vynikajúca a pritom zdravá strava na každom kroku.
 • Starostlivosť dvoch (pri dostatočnom počte účastníkov troch) skúsených cestovateľov a terapeutov Cesty.

Na tomto pobyte sa postaráš o toho najdôležitejšieho človeka vo svojom živote. To prospeje všetkým ostatným. 

Náklady

Ubytovanie s raňajkami, transfery po ostrove a  výlety so sprievodcom zrátame.   

Let: Samozrejme, každý môže na miesto doraziť po vlastnej osi. Ak chcete ísť s nami, budeme radi a včas vám oznámime, ktorým letom ideme a môžeme si letenky kúpiť naraz. Letíme obvykle z Viedne alebo z Budapešti.

Okrem toho budete potrebovať hotovosť na cestu na letisko, poistku, vstupy do pamiatok, obedy a večere, možno vízum a ešte vreckové, prípadné náklady na individuálne výlety a miestne služby (masáže, miestne kurzy a pod.). .


Pre koho je výprava určená:

Pre nás a aj pre teba, ak máš v sebe zvedavosť a túžbu objavovať nové a nepoznané v ľuďoch a v krajine, aj v sebe. Ak máš ochotu vyjsť s ostatnými, otvorene komunikovať a dohodnúť sa, zniesť drobné nepohodlie,  Nebude to zvlášť fyzicky náročné, aktivity sú bezpečné a ubytovanie vyberáme príjemné a pohodlné. Každý deň je dostatok času na oddych. Nepotrebuješ žiadne skúsenosti ani zvláštnu fyzickú kondíciu a nezáleží ani na veku. Angličtina nie je nutná, s prekladmi si vždy pomôžeme. 

Pre koho to nie je:

Pre toho, kto uprednostňuje pohodlie a predvídateľnosť hotelov s all-inclusive službami, kto teraz nemá záujem či silu spolupracovať s ostatnými a pracovať na sebe denne troškou cvičenia, meditácie a rozhovorov, uvedomovať si a všímať si s láskou seba samého a spoznávať sa (samozrejme, nič nie je povinné každý deň, ak sa niekomu práve nechce).

My sa snažíme maximálne cestu pripraviť, ale je to cestovateľská, zážitková a na dušu hojivá výprava, nie čisto wellnesový pobyt (hoci na masáž sme išli :).  

Čo budeme robiť:

kochať sa v hojivej prírode ostrova s jeho magickými čajovými plantážami, hojnosťou prírodných liečiv, vľúdnych ľudí a obdivuhodných pamiatok, oddychovať, čudovať sa a pestovať si schopnosť prebývať vo vedomej pozornosti. 

Na Srí Lanku prichádza veľa ľudí, ale nejako sa pomestia, nie je to tam rušné a naozaj je dôvod tam ísť - atmosféra prírody, pokoja, krásy, života, zdravia a vcelku fungujúca organizácia krajiny dovoľujú človeku s dôverou objavovať nové a nepoznané črty v sebe aj okolo seba.

Predbežný itinerár

Na začiatku a na konci pobytu budeme oddychovať pri mori, v strede spoznáme to najkrajšie z krajiny:

 • 8. - 12.3. Mirissa - pri mori, výlety
 • 12.- 14. 3. Sigiriya: Levia skala, príroda, miestny život, slony
 • 14. - 15. 3. Kandy, chrám Buddhovho zubu, čajové plantáže
 • 15. - 18. 3. Happy man - vynikajúce ubytovanie, prechádzky pri mori, výlety. 
 • 18.-19. 3. Colombo. Výlety, nákupy. 

Chceme skúmať, omladiť, hojiť a rozveseliť svoje duše i svoje telá. Pridaj sa k nám! 

Potrebuješ sa niečo spýtať? Volaj, píš:

Vierka +421 907 784 549, v.belovicova@centrum.sk

Irenka +421 903 236 230 irena.ritomska@gmail.com

Tibor ++421 918 224 336 tibor.oros.sk@gmail.com

Po vydarených dovolenkových výpravách do Grécka, na Bali a Srí Lanku sa opäť vyberáme na Srí Lanku, lákaní jej prírodnými krásami, pamiatkami, kúzelnými ľuďmi a nezabudnuteľnou kuchyňou. Je to skvelé miesto na obnovu síl tela aj duše. Pridajte sa, budete vítaní!  

Cesta s nami funguje takto: 

Nie sme cestovná kancelária, sme lektori - nadšenci, ktorí chcú cestovať a tešia sa, keď sa k nim niekto pripojí. Chceme viesť sebapoznávacie a meditačné programy na krásnych miestach. Výpravu zorganizujeme, naplánujeme itinerár, poskytneme vám k nej veľa užitočných rád a informácií, budeme tam s vami a povedieme program. Ostatné si vybavíte a uhradíte sami, alebo vám s tým pomôžeme (letenky, poistky, ubytovanie a ďalšie služby), no stále ide každý z nás na vlastnú zodpovednosť. Program tvoríme pre vás a pre seba, takže aj vy môžete prispievať návrhmi a nápadmi a vzájomnou pomocou. 

Taký je náš koncept priateľského cestovania, vďaka ktorému sa vojdeme do priaznivej sumy a mnoho získame. Ak vám vyhovuje, poďte s nami do toho!

Niekoľko momentov 

z bohatej, farebnej, voňavej Srí Lanky