Expedícia Aha Thajsko november 2019

Ako z filmu Avatar, čo poviete?
Ako z filmu Avatar, čo poviete?
Proste pohoda na hojdačke
Proste pohoda na hojdačke
 • Chceš si skutočne oddýchnuť, tak, ako ešte nikdy?
 • Chceš načerpať sily, a pritom netušíš, že ich zdroj pramení priamo v tebe? 
 • Chceš nájsť pohodu a pokoj v sebe samom?
 • Chceš sa naučiť riešiť konflikty a reagovať na nečakané situácie inak, ako doteraz?
 • Stojíš o dva týždne s fajn ľuďmi?
 • Chceš so skúsenými cestovateľmi objaviť krásy exotickej krajiny?

Čo na nás čaká

Thajsko je plné histórie
Thajsko je plné histórie
 • Úchvatná príroda Thajska.
 • Menej známe miesta plné pohody.
 • Vynikajúca kuchyňa.
 • Výlety loďou.
 • Nádherné pláže.
 • Historické pamiatky. 
 • Sebapoznávací program s dôrazom na vedomú prítomnosť.
 • Kontakt s miestnymi ľuďmi, ich životom a múdrosťou.
 • Starostlivosť troch skúsených cestovateľov a terapeutov Cesty: Vierky Irenky a Tibora.

Prečo sa to tentoraz volá expedícia?

Lebo to bude ešte viac, ako inokedy, objavovanie. Jedna z nás, Vierka, v Thajsku už viac krát bola, ale zatiaľ len individuálne, bez skupiny, a dávnejšie, pred niekoľkými rokmi, takže pôjdeme tak trochu "na skusy". Hľadáme teda odvážnych ľudí, ktorí s nami pôjdu na síce zodpovedne pripravenú, ale predsa len objavnú púť. Odmenou vám bude, že nebudete platiť naše lektorské služby

Náklady

Ubytovanie s raňajkami, transfery po krajine a ďalšie náklady sa budeme snažiť udržať pod 1000 € na osobu.  

Let: Buď pôjdete po vlastnej osi. Ak chcete ísť s nami, budeme radi a včas vám oznámime, ktorým letom ideme a môžeme si letenky kúpiť naraz. Letenky stoja okolo 600 €.

Ďalej budeme ešte potrebovať hotovosť na poistenie, cestu na letisko, vstupy do pamiatok (na vstupy budeme potrebovať cca 150 €), obedy a večere a vreckové, prípadné náklady na individuálne výlety a miestne služby (masáže, miestne kurzy a pod.). 


Pre koho je výprava určená:

Pre nás a aj pre teba, ak máš v sebe zvedavosť a túžbu objavovať nové a nepoznané v ľuďoch a v krajine, aj v sebe. Ak máš ochotu vyjsť s ostatnými, otvorene komunikovať a dohodnúť sa, zniesť drobné nepohodlie,  Nebude to zvlášť fyzicky náročné, aktivity sú bezpečné a ubytovanie vyberáme príjemné a pohodlné. Každý deň je dostatok času na oddych. Nepotrebuješ žiadne skúsenosti ani zvláštnu fyzickú kondíciu a nezáleží ani na veku. Angličtina nie je nutná, s prekladmi si vždy pomôžeme. 

Pre koho to nie je:

Pre toho, kto uprednostňuje pohodlie a predvídateľnosť hotelov s all-inclusive službami, kto teraz nemá záujem či silu spolupracovať s ostatnými a pracovať na sebe denne troškou cvičenia, meditácie a rozhovorov, uvedomovať si a všímať si s láskou seba samého a spoznávať sa (samozrejme, nič nie je povinné každý deň, ak sa niekomu práve nechce).

My sa snažíme maximálne cestu pripraviť, ale je to cestovateľská, zážitková a na dušu hojivá výprava, nie čisto wellnesový pobyt (hoci na masáž sme išli :).  

Čo budeme robiť:

kochať sa v hojivej prírode, kultúre, pamiatkach, kúpať sa, prechádzať sa, zhovárať sa, jemne cvičiť, meditovať. Pokoj a krása tých miest prenikne do našich duší. Zájdeme na ajurvédsku masáž, objavíme veľa dobrého a zdravého jedla, budeme dýchať čistý vzduch a dovolíme, aby sa vnímaním prítomnosti obnovili naše vnútorné sily. 

Chceme skúmať, omladiť, hojiť a rozveseliť svoje duše i svoje telá. Pridaj sa k nám! 

Na tomto pobyte sa postaráš o toho najdôležitejšieho človeka vo svojom živote. To prospeje všetkým ostatným. 

Potrebuješ sa niečo spýtať? Volaj, píš:

Vierka +421 907 784 549, v.belovicova@centrum.sk

Irenka +421 903 236 230 irena.ritomska@gmail.com

Po vydarených dovolenkových výpravách do Grécka, na Bali a Srí Lanku sa opäť vyberáme do sveta za  prírodnými krásami, pamiatkami, kúzelnými ľuďmi a kulinárskymi objavmi. Je to skvelá príležitosť na obnovu síl tela aj duše, pretože zdroj našich síl nosíme v sebe, len sa potrebujeme s ním spojiť. Naše spoločné cvičenia a rozhovory vám k tomu pomôžu. Pridajte sa, budete vítaní!  

Cesta s nami funguje takto: 

Nie sme cestovná kancelária, sme lektori - nadšenci, ktorí chcú cestovať a tešia sa, keď sa k nim niekto pripojí. Chceme viesť sebapoznávacie a meditačné programy na krásnych miestach. Výpravu zorganizujeme, naplánujeme itinerár, poskytneme vám k nej veľa užitočných rád a informácií, budeme tam s vami a povedieme program. Ostatné si vybavíte a uhradíte sami, alebo vám s tým pomôžeme (letenky, poistky, ubytovanie a ďalšie služby), no stále ide každý z nás na vlastnú zodpovednosť. Program tvoríme pre vás a pre seba, takže aj vy môžete prispievať návrhmi a nápadmi a vzájomnou pomocou. 

Taký je náš koncept priateľského cestovania, vďaka ktorému sa vojdeme do priaznivej sumy a mnoho získame. Ak vám vyhovuje, poďte s nami do toho!