Vzťahové večery v Bratislave

Nič tak neovplyvňuje naše životné šťastie, ako vzťahy s piatimi najbližšími ľuďmi. 

Vzťahové večery - základ

Bude sa konať vždy v stredu a začíname 9. januára 2019.
od 18,00 do 20,30 na Jašíkovej 16, Bratislava - Ružinov. 

Budete vítaní 

Pokračujúci cyklus Vzťahových večerov, VV - špeciál terapeutický sa bude konať 

vždy v utorok od 18,00 do 20,15 v "terapke" na Jašíkovej 16, Bratislava - Ružinov

pri dostočnom počte záujemcov.  

Aktuálne informácie nájdete na www.mojaterapeutka.sk

Nič tak neovplyvňuje naše životné šťastie, ako vzťahy s piatimi najbližšími ľuďmi. Dokážu nás ľahko potešiť, ale aj vyviesť z rovnováhy. Nie sú vaše vzťahy také, ako by ste si želali? To nie sú skoro u nikoho, ale vy máte výhodu: máte odvahu niečo s tým robiť. 

Čo ak vám poviem, že je možné za šesť týždňov dosiahnuť naozajstné zlepšenie?

Potrebujete pár overených tajomstiev a vynaložiť trochu úsilia.
Myšlienka týchto večerov sa zrodila na našej letnej AHA dovolenke v Gréckej Parge. Potvrdili sme si, aké skvelé výsledky je možné dosiahnuť, ak postupne robíme vždy trošku práce. Viac info nájdete nižšie. Verím, že sa vám budú páčiť a teším sa na stretnutia s vami!
irena 

PROMO Cena: 120 € 

Max. počet účastníkov: 8

Pre koho sú večery určené: pre tých, ktorí chcú zlepšiť svoje vzťahy a komunikáciu s partnermi, deťmi, kolegami, susedmi, rodičmi, súrodencami, nevestami a zaťmi, priateľmi ... skrátka s ľuďmi, na ktorým nám záleží. Je jedno, či chcete skrášliť existujúce dobré vzťahy, alebo sa niektorý z vašich kľúčových vzťahov nachádza v troskách. Postupná práca vám po malých krôčikoch pomôže.

Prečo sa prihlásiť: Lebo dať sebe aj svojim blízkym o niečo viac lásky a porozumenia je skvelý dar. Lebo šesť večerov, počas ktorých si oddýchnete, osviežite sa a akoby mimochodom sa naučíte niečo zaujímavé a liečivé, si jednoducho zaslúžite.

Čo budeme robiť (scenár lekcie): na začiatku vždy krátky relax - návrat k sebe, zdieľanie, krátka prednáška, terapeutický proces, zasa zdieľanie a domáca úloha.

Na záver cyklu dostane každý účastník individuálnu a tajnú domácu úlohu, ktorú mu vymyslím na základe môjho pozorovania. Reportovať o nej môžete na ďalšom cykle Vzťahových večerov, alebo mi môžete napísať e-mail. Je to dobrý a zaujímavý spôsob, ako pokračovať v práci.

Oblasti, v ktorých sa zlepšíte:

  1. Ako nekaziť vzťahy (6 hlavných chýb, ktorých sa môžeme zbaviť). Hlavné tajomstvo zlepšovania vzťahov podľa Dalea Carnegieho - a načo sú dobré vzťahy a prečo sa ich nebáť.
  2. Ako prejavovať lásku tak, aby to ten druhý aj cítil. A prečo je nám väčšina kníh nanič.
  3. Ako počúvať (príprava na "Ako riešiť konflikty"). A prečo vlastne niekedy nepočúvame.
  4. Ako chápať a využívať rozdiely medzi nami (a nestresovať sa z nich).
  5. Ako uzavrieť staré bolestivé príbehy.
  6. Ako dosiahnuť, aby nám druhí neubližovali.
  7. Ako pestovať pohodu a posilniť šťastie. A načo prišli vedci v oblasti pozitívnej psychológie.

Podrobnejšie informácie nájdete na https://www.mojaterapeutka.sk/vztahove-vecery/

Čo hovoria absolventi

Už sa mi darí milo byť prítomná, nemudrovať toľko.. určovať hranice, relaxovať samohláskami ... 

Bdelá prítomnosť ... trénujem ju viac krát denne a už sa dostavujú výsledky! Komunikačná technika zhŕňanie. Ženskosť vo vzťahoch. Terapia Cesta. Meditácia - aspoň minútu-dve denne. 

Teší ma, že aj keď mi niečo "ujde", môžem sa k situácii vrátiť a vniesť do nej vedomú prítomnosť aj dodatočne. Predišla som konfliktu a celkovo mám lepšiu náladu a som motivovaná pokračovať!

Teším sa, že nachádzam odpovede, ako liečiť svoje vnútorné brzdy, nájsť a vyjadriť svoje hranice, predchádzať konfliktom. Technika zhŕňania mi pomáha chápať syna. Plnia sa moje želania o sebe samej a vzťahoch s okolitým svetom.

Malá skupina - osmelila som sa a dostala k slovu. Bdelá prítomnosť: už som o nej viac krát počula, ale tu mi to docvaklo, cvičím to niekoľko krát denne a drobné výsledky sa dostavujú. 

Zlaté pravidlo, že keď to nastane, že aspoň 10% situácií riešime inak, všimneme si, že sa nám zmenil život. Teda môžem sa radovať z malého pokroku a nekritizovať sa, že to nejde hneď všetko. 

Včera som bola v sebe prítomná pri citlivom rozhovore v rodine a tak nenastal konflikt, hoci inokedy by k nemu pravdepodobne došlo.

Už som si niekedy hovorila, šedivejú mi vlasy, to sú vyhliadky ... tak sa teším, že som si vyskúšala, že ženskosť pristane každému veku, to je povznášajúce. Už ako to píšem, dostávam lepšiu náladu a chuť sa týmto veciam venovať, napríklad krabička vďačnosti má ešte resty ...