Lektori AHA - kto sme a čo ponúkame

01.10.2017

V prvom rade, kto nie sme.

Nie sme cestovná kancelária a už vôbec nie organizátor maximálne pohodlných "all inclusive" výletov. Na AHA víkendy a AHA dovolenky vyberáme pekné miesta a snažíme sa vytvoriť príjemné prostredie a sprievodný program, celé to však robíme preto, aby sme mali kam vziať ľudí, ktorí sa neboja objavovať nové okolo seba aj v sebe, ktorí chcú liečiť svoje staré zranenia a stereotypy a pohnúť sa ďalej s ľahším srdcom a väčším prijatím pre to, čo sa deje v nich aj okolo nich. 

Vierka

Bdelá prítomnosť

V rámci organizovania dovoleniek sa venujem hlavne dôkladnému výberu destinácií, ubytovania a výletov. Tvorím itinerár a časový rozvrh, objednávam služby. Na mieste ponúkam svoju časť lektorského programu a starám sa o organizačnú stránku. 

Irenka

Čo vám budem ponúkať?

Liečenie spomienok. Ako terapeutka Cesty som mnoho krát bola svedkom toho, akú liečivú silu na dnešný život má vysporiadanie sa s minulosťou. Niekedy ani nevieme, ako nás ovplyvňujú presvedčenia, ktoré sme získali v ranej mladosti a príbehy, ktoré si sami o sebe rozprávame. Terapia nám pomôže doslova prepísať svoj príbeh. Čím viac prestávame byť obeťami minulosti, tým viac začíname slobodne tvoriť svoju súčasnosť a budúcnosť. Liečenie spomienok bude súčasťou práce v našej malej skupinke na Bali. 

Sebapoznávanie. V neznámom prostredí, v občas neistých podmienkach, máme fantastickú možnosť sledovať svoje myšlieky a pocity. Láskyplná pozornosť voči tomu, čo sa s nami deje, je liečivá. Súčasne nám dáva možnosť skúmať myšlienky, z ktorých emócie vzišli a zisťovať, či sú vôbec pravdivé. Možnosť uvidieť z nadhľadu svoje myšlienky a emócie je oslobodzujúca a posilňujúca.

Prijatie zodpovednosti za vlastné prežívanie. Na Bali sa budeme navzájom povzbudzovať k tomu, aby sme svoju pozornosť venovali sebe a svojmu prežívaniu, namiesto toho, aby sme "riešili", čo sa (ne)má diať mimo nás.

V rámci organizovania dovoleniek pracujem pre vás hlavne na komunikácii s vami, účastníkmi, ako aj s poskytovateľmi služieb, trochu úradujem a účtujem. Na mieste ponúkam svoju časť lektorského programu, tlmočenie a voľnočasovú starostlivosť o účastníkov.

Miška

Milé ženy, už se nám blíží náš "výlet za hranice všedních dní" na krásný ostrov Bali. Moc se na vás těším a posílám "ochutnávku", co jsem si pro vás připravila:- ráno si jógou poprotahujeme naše svaly a zharmonizujeme naši mysl a duši
- naučíme se dechové cvičení (pranajámu) na rozproudění prány v našem těle (dávám do pozornosti, že moře je nejlepší a nejčistější zdroj prány) - necháme roztancovat naše těla, aby jsme uvolnili svoje emoce
- rozpohybujeme svoje pánevní dno a skusíme se spojit se svojí ženskou silou, která je v něm ukrytá
- uvolníme svůj hlas zpěvem a bioenergetickými cvičeními. 

Je toho ještě více, ale to už si nechám jako překvapení :-)
krásné dny a brzy na viděnou
Michaela