AHA!víkend Emócie

september 2017, Zaježová

Koniec leta, druhý septembrový víkend: počasie nám znovu vyšlo..., a byť v krásnom prostredí zaježovskej prírody v spoločnosti skvelej skupiny otvorených ľudí - čo viac si môže človek priať...? Len vyslať do sveta veľké: ĎAKUJEME :)

Pohodové ranné cvičenia, príjemné naladenie na celý deň, bdelá prítomnosť, telesné ukotvenie...

Spoločné aj súkromné rozhovory, úprimné zdieľania, uvedomenie, dôvera, otvorenosť...

Čo sme si uvedomili

alebo: čo nám priniesol tento víkend?

  • Uvedomiť si emóciu, pokiaľ to ide prijať čo cítim, Ak nie? Čo keby to tak mohlo byť? Hlavné je si uvedomiť, čo sa deje!
  • Takže, čo cítim naozaj?! Čo keby to tu mohlo byť? Daj si čas uvedomiť si pocit bez okamžitého premýšľania o následkoch a príčinách... Len s ním buď.

Teraz je čas opäť sa zvnútorniť  Viac si veriť a využiť svoj potenciál.

  • Aj keď sa objavia negativne myšlienky, stačí si ich uvedomiť a nemusíme sa podľa nich riadiť
  • Byť v spojení sám so sebou a uvedomiť si, čo cítim

Čo sa Vám páčilo

alebo: ako sme sa na AHAvíkende cítili?

Som tu a je mi príjemne... tak ako to je, je to v poriadku... Hra na "myšlienky", spoločné meditácie bdelej prítomnosti, zdieľania... Všetko! :) ... Prostredie, strava, ľudia, uvoľnenie emócií, pochopenie seba... Štruktúra seminára, prirodzenosť a zároveň spontánnosť v jeho organizácii... Možnosť masáže, prostredie, sloboda... Atmosféra miesta, ľudia, program, energia... Všetko a krásna veta: "čo keby to mohlo byť teraz aj takto"... Spoločné uvoľnenie, otvorenosť, rozhovory, dobrá nálada... Že to plynulo, mohli sme sa hrať a bolo to dobré... Spoločné ladenie skupiny... Vďaka za blízkosť, pokoj vo svojom strede, príroda, prechádzka... Najviac sa mi páčila veľmi priateľská, prijímajúca a bezpečná atmosféra... oceňujem kombináciu lektorov, každý s iným prístupom a vzájomne sa dopĺňajúci...

AHA momenty tohto víkendu

alebo: ako sa nám rozsvietilo... :)

Objavila som v sebe presvedčenie, že nie som dosť dobrá... Prijatie toho, že neviem... Meditácia pod stromom... V uvoľnení to krásne funguje... Že je dobré, keď to pomenujem, je to vonku... Sila bdelej prítomnosti... Že som prestal vyjadrovať svoje pocity a stratil kontakt so svojim stredom a skutočným vedomím... Uvidel som bežiaci program pomáhania a presvedčenie...

Ja sama som vo svojej podstate úplne slobodná... Že rôzne situácie vnímam podľa určitých vzorcov... že "konflikty" vznikajú hlavne vo mne... Čo cítim, autenticky a pozorujem to, vnímam živosť v sebe... nástroj ako žiť v spojení so sebou... Že nie som bezcitná, len nechám myšlienky "len tak"

Čo by ste ešte pridali

alebo: čo by sme si priali nabudúce?

Možno trošku viac interaktívnych hier na zistenie ako to mám, kde sa nachádzam... Téma: SEBAPRIJATIE... Viac fyzickej blízkosti, viac interakcií navzájom, spevu a hier, hudba... Téma: VĎAČNOSŤ... Viac AHAvíkendov :) Téma: DÔVERA... Možno viac externých aktivít... Téma: V čom som v rozpore sama so sebou? ... Nič - všetko bolo, čo som si priala a potrebovala... Téma: Ako mať rád sám seba - sebaprijatie... Možno na začiatku si priblížiť niektoré pojmy... Téma: VZŤAHY... Keby trval aspoň o deň dlhšie... Téma: SLOBODA... Viac nástrojov na riešenie situácií v živote... Téma VZŤAHY A KOMUNIKÁCIA v rodine... Všetko OK!... Téma: BDELÁ PRÍTOMNOSŤ... Mne to vyhovovalo tak, ako to bolo... Téma: LÁSKA... Bolo to  krásne.

Ďakujeme :)