AHA DOVOLENKA 

február/marec 

október/november

Sopka Agung sa tvári, akože nič, len množstvo jemných zemetrasení naznačuje, že vovnútri sa niečo deje.
Sopka Agung sa tvári, akože nič, len množstvo jemných zemetrasení naznačuje, že vovnútri sa niečo deje.

Výlety za poznaním krásnych diaľok aj samého seba sa stali pravidelnou súčasťou našich aktivít. Po Gréckej Parge, putovaní po Bali a po Srí Lanke plánujeme vždy v čase, keď je u nás chladno, podniknúť nejakú expedíciu, ktorá bude kombináciou cestovania po krajine, jemného fyzického cvičenia a hojenia duše prostredníctvom terapie Cesta a pestovania návyku bdelej prítomnosti. 

Zatiaľ nám i účastníkom priniesli krásne zážitky aj úžitok na duši. 

Budeme putovať po krajine - navštívime 3 - 4 okúzľujúce miesta, na ktorých spoznáme rôznorodú prírodu, pamiatky, užijeme si more i hory, ryžové polia aj chrámy a spoznáme trochu aj život miestnych ľudí. Vyberáme bezpečné krajiny a putujeme po menej turistických, o to viac inšpiratívnych cestičkách. Vyhýbame sa veľkým hotelom, bývame v zariadeniach rodinného typu, ale s vyšším štandardom.

Čím sú AHA dovolenky zvláštne? Je to tak trochu liečivá dovolenka, balzam na dušu. Naším cieľom nebude len spoznávať krajinu, ale aj samých seba. Budeme s láskou objavovať krásy v okolí, aj vo svojom vnútri. 

Kam pôjdeme nabudúce?

Lákajú nás naše obľúbené miesta na Bali (jeseň 2018) a na Srí Lanke (predbežne jar 2019), ale pozeráme aj po Thajsku, Vietname a ďalších skvostoch našej planéty.

Pre koho tento pobyt je? Pre ženy a mužov nad 15 rokov, akejkoľvek vekovej kategórie. Že ste takto ešte nikdy necestovali? Nevadí, my áno. Že ste ešte neboli vyslovene na dovolenke, venovanej osobnému rastu a spoznávaniu seba? Tak to je skvelé. Lebo to, čo v sebe objavíte, sa vám bude páčiť.

Pre koho tento pobyt nie je? Pre toho, kto práve potrebuje úplný oddych a starostlivosť typu "all inclusive", kto chce mať "o všetko postarané".

Pobyt má kapacitu 14 miest.  

Takže ak - aj predbežne - uvažujete, že by ste išli, prosíme, vyplňte prihlášku dnes.

Cena je okolo 1000 - 1250 €, podľa typu programu.

V tejto sume je ubytovanie, raňajky, výlety, doprava po ostrove, lektorský program (ranné cvičenie a večerné skupiny), pomoc pri kúpe letenky a spoločný let. V cene nie je letenka, poistenie, doprava na letisko, obedy a večere, vstupy do pamiatok, individuálne výlety a vreckové.

Letenky si kúpime u spoločnosti Quatar alebo Emirates, pretože na túto dlhú cestu sú najpohodlnejšie. Cena sa pohybuje medzi 700 a 850 €, podľa destinácie a času kúpy. 

Tešíme sa na vás!