AHA Osvieženie 

online stretnutia - začíname v utorok 27. 10. 2020 o 19 hod.

s témou: Ako (sa) pasujeme s prítomnosťou.


Milí priatelia, i keď je situácia nejasná, môžeme tu byť spolu :)

pozývame Vás do nového a veríme, že zaujímavého a osviežujúceho Aha programu :)

Keďže jesenné udalosti zmenili naše plány stretnúť sa v októbrovom víkende s niektorými z Vás a zažiť tak ďalšie spoločné zdieľanie s bdelou prítomnosťou v prírode, prišla k nám idea prekročiť tieto obmedzenia a dopriať si v spoločnom zdieľaní celé štyri týždne. 

Spravíme si čaj s citrónom, môžeme zapáliť v krbe či sviečku a urobíme si spolu pohodlie. 

Ponúkame Vám 4 online stretnutia s lektormi Aha tímu: s veľkou láskou vytvorený cyklus večerných on-line stretnutí, ktorými si môžeme spríjemniť október a november. Každý týždeň (začíname v utorok 27. 10. o 19 hodine. Trvanie cca 2 hodiny) Vám jeden z nás ponúkne svoju vlastnú verziu "žitia v prítomnosti". 

Porozprávame sa o tom, čo nás sprítomňuje, ako sme si hľadali cestu k uvoľneniu zo zovretia programov, ako to máme teraz a v čom je tento prístup k životu pre nás prínosom. 


Každý z nás Vám ponúkne to, čo s ním rezonuje a tak Vás "pohostíme" a veríme, že aj inšpirujeme štyrmi rôznymi prístupmi z našej Aha kuchyne

K týmto štyrom hlavným 2 hodinovým stretnutiam: 

v utorok:  27. 10.,  3. 11.,  10. 11.  a  17. 11.  o 19 hodine, 

pripájame bonus ďalších dvoch večerných meditačných stretnutí:

každý štvrtok a nedeľu o 20 hodine, v trvaní cca 40 - 50 minút, aby ste mali možnosť sa aj medzi hlavnými online stretnutiami "posilniť", podporiť sa skupinovou energiou a mohli sa aj počas týždňa naladiť.

Cena celého štvortýždňového programu je 45,- eur. 

Po prihlásení sa a úhrade uvedenej sumy najneskôr do 23. 10. na účet: SK71 8360 5207 0042 0725 7784 dostanete prístup k online programu.

Program je koncipovaný tak, aby sme sa mohli spoločne stretnúť online v uzatvorenej skupine a aby každý, kto bude chcieť, mal možnosť položiť otázku, ktorá ho zaujíma - ak nebude priestor v hlavnom online stretnutí, môžete svoje otázky napísať do pripravenej uzavretej FB skupiny. Týmto otázkam sa budeme venovať vo štvrtok. 

Ak nebudete mať možnosť sa v niektorý deň pripojiť, bude z každého stretnutia zhotovený záznam 30 dní k dispozícii.

Tešíme sa na stretnutie, Váš AHA team: Martinka, Vierka, Irenka, Tibko :)