AHA BALI 

feb/mar 2019 

feb/mar 2020

Sopka Agung sa tvári, akože nič, len množstvo jemných zemetrasení naznačuje, že vovnútri sa niečo deje.
Sopka Agung sa tvári, akože nič, len množstvo jemných zemetrasení naznačuje, že vovnútri sa niečo deje.

Plánovaný výlet na jar 2018 sme po úvahe vymenili za cestu na Srí Lanku, kvôli bálijskej sopke Agung, ktorá sa v septembri 2017 prebudila a hrozí erupciou a to by mohlo spôsobiť cestovné komplikácie. Veríme, že o rok bude situácia lepšia a budeme môcť pokračovať v našich cestách na Bali. Zatiaľ sme podnikli dve a obe nám i účastníkom priniesli krásne zážitky aj úžitok na duši. 

Na Bali pôjdeme na hranici obdobia dažďov, keď je najkrajšie počasie a dobré ceny. 

Budeme putovať po Bali - navštívime 4 okúzľujúce miesta, na ktorých spoznáme rôznorodú prírodu, pamiatky, užijeme si more i hory, ryžové polia aj chrámy a spoznáme trochu aj život miestnych ľudí. 

Čím je AHA Bali zvláštne? Je to tak trochu liečivá dovolenka, balzam na dušu. Naším cieľom nebude len spoznávať krajinu, ale aj samých seba. Budeme s láskou objavovať krásy v okolí, aj vo svojom vnútri. 

Pre koho tento pobyt je? Pre ženy a mužov nad 15 rokov, akejkoľvek vekovej kategórie. Že ste takto ešte nikdy necestovali? Nevadí, my áno. Že ste ešte neboli vyslovene na dovolenke, venovanej osobnému rastu a spoznávaniu seba? Tak to je skvelé. Lebo to, čo v sebe objavíte, sa vám bude páčiť.

Pobyt má kapacitu 14 miest.  

Takže ak - aj predbežne - uvažujete, že by ste išli, prosíme, vyplňte prihlášku dnes.

Cena je 1060 €.

V tejto sume je ubytovanie, raňajky, výlety, doprava po ostrove, lektorský program (ranné cvičenie a večerné skupiny), pomoc pri kúpe letenky a spoločný let. V cene nie je letenka, poistenie, doprava na letisko, obedy a večere, vstupy do pamiatok, individuálne výlety a vreckové.

Letenky si kúpime u spoločnosti Quatar alebo Emirates, pretože na túto dlhú cestu sú najpohodlnejšie. Cena sa pohybuje medzi 700 a 850 €, podľa času kúpy. 

Tešíme sa na vás!