AHA BALI PRE ŽENY


24. 10. 2017 - 7. 11. 2017 (13 nocí)


Palmy, more, hory, jasné slnko, nežný vánok, kokosové orechy, ryžové polia, pestré trhovisko, smiech, pokoj, spolubytie, vodopád, čistá myseľ, čerstvé ovocie, jemné cvičenie, tu a teraz, meditácia, tri terapeutky, kvety, usmiati ľudia, hebká masáž, vlastný tanec, známe i tajomné tváre Ženy v tebe.


Prebudiť sa na Bali a objaviť domov v sebe

Prečítajte si náš blog o AHA BALI

Ryžové polia. Uprostred nich strávime štyri dni. Taký pokoj ste možno ešte nezažili.
Ryžové polia. Uprostred nich strávime štyri dni. Taký pokoj ste možno ešte nezažili.
Amed, Vodný kráľovský palác. Už neviem, čo nám bolo také smiešne.
Amed, Vodný kráľovský palác. Už neviem, čo nám bolo také smiešne.

Čo hovoria absolventi predchádzajúceho AHA BALI

Dva týždne neuveriteľného pokoja, na každom kroku krásna príroda a farby, dostatok chutnej a zdravej stravy a stále dobrej nálady - to je nad všetky krémy a lieky. Odporúčam! S.

Záhrada kráľovského paláca. Najkrajšie sny ožívajú.
Záhrada kráľovského paláca. Najkrajšie sny ožívajú.

Bola to moja najlepšia dovolenka. Aj teraz, po mesiaci, sa cítim oddýchnutá a omladená. E.

Pri mori je pohoda.
Pri mori je pohoda.

Dva týždne každodennej krátkej meditácie a cvičení bdelej prítomnosti priniesli nesmierny úžitok do každodenného života pre mňa aj pre mojich blízkych. D.

Bali je ostrov pozitívnych výrokov.
Bali je ostrov pozitívnych výrokov.
Kvet v kráľovskej záhrade. Neuveriteľný.
Kvet v kráľovskej záhrade. Neuveriteľný.

Hovoria, že konzumom - zážitkami a vecami - sa snažíme zaplniť vnútorné prázdno. Lenže my sme plní farieb a krásy, originálnych možností ... sme takí bohatí! Je nádherné dopriať si pokoj a prírodu, jednoducho spočinúť vo vlastnej tichej prítomnosti a to bohatstvo v sebe objavovať. I.

Program je vypredaný

Milé dievčatá, ženy, dámy ... priateľky!

Bali je magické, vľúdne, pohodlné, slnečné, osviežujúce, ozdravujúce telo a dušu. Presne také, aké potrebujeme.

Po návrate z AHA dovolenky na Bali v marci 2017 sa nemôžeme dočkať, kedy sa tam znova vrátime a tak sa náhle zrodil tento zámer - objaviť krásy tohto ostrova aj krásy v sebe v ženskej energii.

Chceme skúmať vílu v sebe - jemnú a nežnú, Amazonku - bojovnú a nezlomnú, Carmen - ohnivú, vášnivú a divú, i Pramatku Duende - Zem. Chceme byť morskými pannami aj veľrybami, dúhami aj krúpami, čajkami aj sliepkami ... tancovať, dotýkať sa seba, meditovať, spievať a smiať sa, objavovať našu životnú silu, posvätné energie v nás. Prechádzať sa v úchvatnej prírode, čliapkať v mori, stáť pod vodopádom, skackať po kameńoch, cvičiť nádherne jemnú jogu, pozdraviť opice, každý deň piť neuveriteľný mangový džús a k tomu kokosový orech alebo dračie ovocie. 

Chceme skúmať, omladiť, hojiť a rozveseliť svoje duše i svoje telá. 

Pridajte sa k nám! 

13 nocí, odlietame 24. 10. 2017 o 22:30 z Budapešti a vrátime sa 7. 11. 2017. (Let je do Denpasaru, Bali, medzipristátie v Dubaji, letecká spoločnosť Emirates). 

Koľko to bude stáť? 
Celkovú sumu získate sčítaním jednotlivých častí: 

650 - 900 € letenka + poistenie Podľa času, kedy sa kupuje.

1050 € za pobyt. Zahŕňa  ubytovanie, raňajky, transfery na ostrove, výlety (cca 700 €), náklady na pobyt lektorov, organizačnú prácu lektorov a terapeutický program (cca 350 €). 

200 + budete potrebovať spolu na ostatné veci, ktoré si budete hradiť sami: dopravu na letisko (cca 50 €), vstupné do pamiatok (cca 20 €), stravu (obedy a večere, cca 150 €, dodatočné procedúry (napr. masáže, kurzy, individuálne výlety), vreckové. 

My pre vás okrem terapeutického programu urobíme toto:

vyberieme destinácie a ubytovanie v nich, dobrý let, výlety a dopravu po ostrove. Záujemcom to všetko (zdarma) aj kúpime, prípadne aj letenku a dopravu z Bratislavy na letisko. Náš spoločný program začína zrazom na letisku. 

Ak si letenku kupujete sami, odporúčame dokúpiť celkové poistenie: storna letenky aj batožiny a liečebných nákladov.

Ako sa prihlásiť? Zadajte prosím sem svoj kontakt a pripravte si sumu na letenku plus 350 € za program. Zvyšok poplatkov bude stačiť uhradiť v dvoch splátkach, najneskôr mesiac pred odletom. 

Ubytovaní budeme vo veľmi pohodlných a priestranných, väčšinou 2-lôžkových izbách, v tesnom spojení s prírodou, avšak s očakávaným komfortom - napr. klimatízácia, wi-fi. 

Kúpanie: Vybrali sme miesta pobytu s vlastným bazénom a časť pobytu budeme bývať pri mori a kúpať sa v ňom.   

Strava je na Bali veľmi chutná. Okrem tisícok podôb ich miestneho zeleninovo-mäsového rizota (Nasi Goreng) a ďalších miestnych špecialít budete pravdepodobne aj vy nadšení z pozoruhodných druhov ovocia a hojnosti blahodárnych a chutných štiav z exotického ovocia.

Ľudia sú popri úchvatnej prírode tým hlavným, kvôli čomu sem všetci chcú ísť. Na pokoj ich veľkých očí, pery pripravené na úsmev a všade prítomnú vľúdnosť a ústretovosť si radi zvyknete. Ich prístup k životu, charakterizovaný Bálijským heslom "Sing ken ken" (v preklade Nič nie je problém na Bali), vyjadruje ich predpoklad, že všetko sa dá po dobrom vyriešiť a asi aj dôveru v božstvá, ktorým tri krát denne prinášajú obety v podobe pôvabných kvetových košičkov. 

Príroda je na Bali vľúdna a bezpečná. Nepotrebujete žiadne očkovanie (o nepovinnej príprave nájdete na našom článku v blogu "Ako neochorieť" , nie sú tam ani jedovaté druhy hmyzu či plazov. Avšak opaľovací krém s vysokým faktorom a letná príprava na slniečku sa vám vyplatí. 

Objavovanie: Necháme na seba pôsobiť kúzelné prostredie tohto ostrova, ktorému hovoria aj RAJ NA ZEMI, a ktorý má podľa mnohých tajomnú liečivú energiu. Našu cestu po tomto ostrove skĺbime s cestou do seba. Krásu okolia spojíme s krásou vo svojom vnútri. To, čo je krištáľovo čisté v samom našom strede bude môcť zažiariť všetkými odtieňmi, farbami a tónmi.  

Pohoda: každý deň si doprajeme aj súkromný čas a prosté bytie. Aktivity, výlety, kúpanie, rozhovory a trochu nákupov budeme striedať s pokojom, jemným pohybom, masážami, rozhovormi, terapeutickými sedeniami, vôňami a hojivými zvukmi. 

Zatiaľ sa nám osvedčil taký rozvrh, že ráno cvičíme pri mori alebo v prírode jemnú jogu a meditujeme, potom sa venujeme sebe a popoludní či večer si dáme spoločnú hodinku-dve na ďalšie spomínané "babské" aktivity. 

Východ slnka nad magickými ryžovými poliami
Východ slnka nad magickými ryžovými poliami

Toto je dovolenka pre najdôležitejšiu ženu vo vašom živote. 

Čo nás čaká?

Bývanie v tropickej záhrade v Ubude
Bývanie v tropickej záhrade v Ubude
Pohľad z našej terasy v Sidemene.
Pohľad z našej terasy v Sidemene.

Na Bali obvykle navštívime tri až štyri miesta. Snažíme sa skĺbiť terapeutický program, jemné cvičenie a čas na oddych v ústraní so zážitkami z krajiny - príroda, pamiatky, miestny život. 

Aj pri výbere pamiatok a prírodných krás budú naším cieľom pokojné, menej turistické miesta. Pobudneme aj v slávnom Ubude s jeho možnosťami welnesu, krásnych reštaurácií aj trochy nákupov.  

Džungľa, tropické záhrady, more, palmy, terasy ryžových polí, jemný vánok a slnko - všetko prenikajúce živly prírody sú tvorcom "teraz a tu", dokonalým časom a miestom na prehĺbenie našej schopnosti vnímať a prijímať prítomný okamih. Privilégium byť na Bali prehĺbi uvedomienie, aký je náš život vzácny a hodnotný. Budeme bližšie k tomu, aké sú naše vlastné špeciálne danosti a ako ich dobre a s ľahkosťou využívať pre dobro svoje aj dobro ostatných. 

Počas celého pobytu nás čaká ranná joga pre telo aj dušu, kúpanie v bazéne alebo v mori, celodenná možnosť nielen chutnej bálijskej kuchyne, ale aj neuveriteľných detoxikačných ovocných džúsov a takmer denne večerné terapeutické stretnutia s meditáciou, masážou, babskými debatami, tancami a všeličím iným. Príležitosť na sebapoznávanie a hojenie si však budeme robiť počas celého dňa. 

Ak budete mať záujem, urobíme si niektorý večer pred odletom zoznamovacie stretnutie - neformálny malý prípravný seminár zdarma. 


AHA BALI pre teba

Marcel si neplatí poistku. Prečo: Dělám dobré věci, mám dobrou karmu.
Marcel si neplatí poistku. Prečo: Dělám dobré věci, mám dobrou karmu.

Zdravica od nášho česky hovoriaceho bálijského hostiteľa Marcela, u ktorého budeme bývať v Amede

 Amed Paradise je vase dobra volba na dovolenka na Bali, jsme spojit RajnaBali Tour ktery spoulu praci už 2 roky po celym vylety na Bali, Lombok, Java i flores, vzdicky naše slogan "Nic neni problem a Sranda prcanda na Bali", prozte jsme optimista pro vaše spokojni dovolenka je vaše priorita na Bali, jsme pracovali jizt 10 let na tom, tak prozte no stres, pohoda klidek a tabacek, rady udelame nejlepsi pro vas, prosim jen uzmech a pak bude sami dobrou naladu a dobrý pokec kazdy den, Amed Paradise je to na sever vychodni casti Bali, je tu tady klid, nadhera priroda okoli, jedna nejlepsi coralovy utesa a tak prozte zpravny Bali je tu...Už se moc tesim kamarade.